سفارش تبلیغ
صبا ویژن
صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
اخبار پارسی بلاگ
اخبار پارسی بلاگ یکشنبه 84/12/28 نظر

ParsiBLog For Word برنامه ایست که کاربران پارسی بلاگ را قادر می سازد بدون مراجعه به بخش مدیریت وبلاگ و از محیط برنامه ی Microsoft Office به راحتی هرچه تمام تر و با سرعتی فوق العاده اقدام به بروز کردن وبلاگ نمائید.

نحوه ی استفاده از برنامه

ابتدا برنامه را از لینک زیر دانلود نموده و آن را نصب می نمائید.

( 149کیلو بایت ) ParsiBlog For Word 1.0 Trial

تذکر: این برنامه فقط بر روی سیستم هایی نصب و اجرا می گردد که برنامه Microsoft Office بر روی آنها نصب باشد، لذا حتما از نصب بودن برنامه ی مذکور بر روی سیستم خود مطمئن گردید.

بعد از اتمام نصب برنامه با بازکردن برنامه ی Microsoft Word منوهای مخصوص برنامه را در قسمت بالای Microsoft Word مشاهده خواهید نمود.


چنانچه منوهای مذکور در برنامه ی به نمایش درنیامده بودند مراحل زیر را طی نمایید.

در منوهای اصلی Microsoft Word این مسیر را طی نمائید. Tools > Teplate and Add-ins <<--


از منوهای موجود، بر روی گزینه ی Template کلیک کنید و در قسمت Global Templates and add-ins گزینه ی ParsiBlog.dot را تیک بزنید.چنانچه پس از انجام مراحل قبلی باز هم منوها به نمایش درنیامدند مسیر زیر را طی کنید و گزینه ی parsiblog را تیک بزنید.

Tools > Customize > Toolbars <<--

با کلیک بر روی آیکون ورود به سیستم و وارد نمودن نام کاربری و پسورد وبلاگتان به راحتی و با سرعت بسیار عالی به متون موجود در مدیریت وبلاگ خود دسترسی خواهید داشت و می توانید متن جدید به وبلاگ خود اضافه نموده یا به ویرایش متون قبلی خود اقدام نمائید.

امیدواریم برنامه ی مذکور مورد نظر شما واقع گردد.اسلایدر