سفارش تبلیغ
صبا ویژن
صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
اخبار پارسی بلاگ

بنام خدا

انالله و انا الیه راجعون


با کمال تاسف و تاثر امروز مطلع شدیم کاربر متدین، دلسوز، فعال و سخت کوش سایت ما و یکی از همکاران اصلی در برگزاری اولین همایش پارسی بلاگ، سر کارخانم مرضیه پژمان یار به دیار باقی شتافتند. علت درگذشت ایشان، غرق شدن در استخر در حین گذراندن دوره آموزش شنا در روز دوشنبه (دیروز) بوده است.
فریاد بی صدا
ایشان مدیر وبلاگ فریاد بی صدا و از نویسندگان وبلاگ عاشقانه (گلنارخانم) بودند که در اولین همایش پارسی بلاگ نیز جزو برگزیدگان هیات داوران مسابقه انتخاب شدند.
پیکر ایشان فعلاً برای بررسی های دقیق در مورد علت حادثه، در پزشک قانونی تهران است و طبق اعلام دوستان، قرار است فردا از مسجد محل سکونتشان تشییع گردند.

مدیریت و جامعه کاربران پارسی بلاگ این ضایعه دردناک را به همسر محترم ایشان، جناب آقای جعفری، دختر دوازده ساله شان، مائده خانم و پدر و مادر و خانواده و دوستان ایشان تسلیت عرض میکند و برای علو روح بزرگ ایشان آرزوی رحمت و غفران الهی دارد.

زمان تشییع جنازه : چهارشنبه 12 خرداد ماه 89 ساعت ده صبح
آدرس : تهران، میدان خراسان - خیابان قیام - کوچه مسجد حوری
مراسم ختم : روز جمعه 14 خرداد ساعت 5 تا 7 عصر، تهران - میدان خراسان- خیابان قیام- مسجد حوری

دوستان این مرحومه، برای جمع آوری ختم قرآن برای شادی روح ایشان وبلاگ "به یاد مرضیه" را راه اندازی کرده اند. عزیزانی که مایل به شرکت در این کار خیر و شاد کردن روح آن از دست رفته هستند، می توانند در این وبلاگ آمادگی خود را اعلام نمایند.


بنام خدا

اولین همایش وبلاگ نویسان پارسی بلاگ به لطف خداوند مهربان و تلاش و انگیزه دوستان دست اندرکار در تاریخ 5 شنبه 30 اردیبهشت 89 در تهران برگزار شد. برای اطلاع بیشتر، به وبلاگ همایش مراجعه فرمایید.
در این همایش از چند امکان جدید در پارسی بلاگ رونمایی شده که به شرح زیر است :

1. حمایت از قالبهای با استاندارد سایتهای پرشین بلاگ و بلاگفا.
یکی از مواردی که بسیاری از کاربران با آن دست به گریبان هستند، انتخاب قالب مناسب و مطابق سلیقه خود و خوانندگانشان است. با توجه به اینکه تعداد بسیار زیادی از قالبهای آماده طراحی شده طبق استاندارد سایتهای پرشین بلاگ و بلاگفا در شبکه اینترنت در دسترس است، بخاطر ایجاد سهولت در انتخاب قالب کاربران، این امکان ایجاد شد تا کاربران بتوانند با دست باز و گزینه های بسیار زیاد بتوانند طبق سلیقه خود، قالبشان را برگزینند. بار اول که قالب در بخش مربوطه (تغییرات در قالب) قرار گرفت و دکمه ارسال زده شد، قالب بطور هوشمند شناسایی می گردد و در صورت نیاز به تبدیل، به استاندارد پارسی بلاگ ترجمه می شود.

2. مطلب رمز دار
گاهی دوست دارید،‌ مطلبی در وبلاگ بنویسید که فقط دوستان خاص و معدودی بخوانند. پارسی بلاگ این امکان را به شما میدهد که برای هریک از مطالب وبلاگ یک رمز مشخص کنید. تنها با وارد کردن رمز، متن این پست وبلاگ نمایش داده می‌شود. 

3. صفحات اختصاصی
با این قابلیت شما می توانید صفحاتی مجزا از صفحه وبلاگ برای خودتان بسازید، تا محتوایی خاص را به هر صفحه اختصاص دهید و از سویی دیگر در وبلاگتان هم آورده نشود و فقط در این صفحات منتشر شود، ولی جزو دامین وبلاگ شما باشد.

4. تنظیمات پیام رسان
در این بخش، که از لینک موجود در بالای صفحه پیام رسان قابل دسترسی است، می توانید برخی گزینه های را برای پیام رسان خود تنظیم نمایید.

برای اطلاعات بیشتر، به وبلاگ پشتیبانی فنی، مراجعه فرمایید.


بنام خدا
اولین همایش وبلاگ‌نویسان پارسی‌بلاگ در تاریخ 30 اردیبهشت‌ماه در تهران برگزار می‌شود.

این همایش قرار است با حضور جمعی از هنرمندان و وبلاگ‌نویسان پارسی‌بلاگ و سایر سرویس‌های وبلاگ‌نویسی برگزار شود.

از جمله برنامه‌های این همایش می‌توان به سخنرانی، رونمایی از امکانات جدید سرویس پارسی‌بلاگ، پرسش و پاسخ و دیگر برنامه‌های شاد فرهنگی و هنری اشاره کرد.

همچنین شرکت در مسابقه‌ی برترین یادداشت‌های پارسی‌بلاگ از دیگر برنامه‌های این همایش اعلام شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به وبلاگ همایش پارسی‌بلاگ مراجعه فرمایید.


اسلایدر