سفارش تبلیغ
صبا
صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
اخبار پارسی بلاگ

در روزهای آغازین آذر ماه سال 1386 پارسی بلاگ شاهد تغییراتی بود که مانند اکثر امکاناتی که تا کنون از سرویس پارسی بلاگ دیده بودید، بسیار مفید، کاربردی و منحصر به فرد می باشند. این تغییرات به قرار زیر میباشند.تصویر بخشی از صفحه ی ارسال و ویرایش یادداشت پارسی بلاگ

1- آژاکسی شدن صفحه ی ارسال و ویرایش یادداشت
2- آژاکسی شدن صفحه ی ویرایش نظرات
3-جدا شدن بخش متولدین امروز و فردای سایت از صفحه ی خانگی

با توجه به استفاده ی بسیار زیاد اغلب وبلاگ نویسان از بخش ارسال و ویرایش یادداشت و صفحه ی ویرایش یادداشت ها، طبق روال کاری همیشه گی پارسی بلاگ، در جهت فراهم کردن بهترین امکانات برای وبلاگ نویسی راحت کاربران، صفحات مذکور از نو و با استفاده از تکنیک آژاکس بازنویسی گردید و پس از این کاربران پارسی بلاگ میتوانند به راحتی و با سرعتی فوق العاده اقدام به ارسال یادداشت و همچنین ویرایش یادداشت های قبلی خودشون نمایند و از وبلاگ نویسی در پارسی بلاگ لذت ببرند.
پارسی بلاگ در سال 1384 نیز با ارائه ی نرم افزار فوق العاده سریع و کاربردی پارسی بلاگ ورد سرعت بی نظیر ارسال و ویرایش یادداشت را به کاربران خود هدیه کرده بود و این اقدام نیز هدیه ی کوچکی به کاربران دوست داشتنی این خانه ی پرمحبت به شمار میاد.

همچنین به درخواست تعدادی از کاربران، بخش متولدین سایت از صفحه ی خانگی جدا شد و لینک آن نیز در صفحه ی خانگی و صفحه ی اصلی سایت و بخش پارسی یار برای دوستان قابل دسترسی می باشد.


اسلایدر