سفارش تبلیغ
صبا
صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
اخبار پارسی بلاگ

ضمن عرض سلام خدمت شما دوستان گرامی و تبریک ایام پربرکت اعیاد شعبانه که سپری شد.
تغییرات مختلفی در هفته ی قبل در پارسی بلاگ ایجاد شد که از جمله مهمترین اونها میشه به موارد زیر اشاره کرد.

     1- اضافه شدن لینک RSS مخصوص صفحه نظرات هر یک از یادداشت ها
     2- اضافه شدن لینک ثابت RSS صفحه نظرات آخرین یادداشت هر وبلاگ
     3- اضافه شدن لینک RSS گفتگوهای گروه ها
     4- نمایش یادداشت های آرشیو شده در فهرست موضوعی وبلاگ ها
     5- رفع مشکل عدم مشاهده ی کامنتهای خصوصی یادداشت های آرشیو شده توسط صاحب وبلاگ
     6- تغییر در نمایش لینک مستقیم یادداشت ها
     7- رفع مشکل فیلترینگ بخش پارسی یار سایت

     یکی از امکانات پرکاربردی که اینروزها - مخصوصا بین وبگردهای حرفه ای - کاربرد زیادی پیدا کرده است استفاده از RSS خوانها می باشد. لذا به منظور راحتی هرچه بیشتر کاربران عزیز علاوه بر صفحه ی وبلاگ برای صفحات نظرات وبلاگ ها و بخش گفتگوهای پارسی یار نیز این امکان کاربردی در نظرگرفته شد و دوستانی که از ابزارهای RSS  خوان استفاده میکنند به راحتی میتوانند با استفاده از لینک های مخصوص به RSS این صفحات تغییرات اطلاعات این صفحات را از طریق RSS  خوان خود دنبال نمایند.

به عنوان مثال شما با اضافه کردن لینک مخصوص RSS یادداشت مورد نظر وبلاگ خود یا دوستانتان به RSS خوان خود می توانند اضافه شدن نظر جدید در وبلاگ مذکور را با خبر شوید و نظر جدید را مشاهده نمایید.

     همچنین برای راحتی هرچه بیشتر کاربران عزیز برای صفحه نظرات (بخش کامنتها) علاوه بر صفحه RSS مخصوص هر یادداشت، لینک RSS ثابتی نیز در نظر گرفته شد که به صورت اتوماتیک همیشه حاوی نظرات جدیدترین یادداشت وبلاگ خواهد بود بدین ترتیب مراجعه کنندگانی که قصد دنبال کردن نظرات وبلاگ خاصی را دارند می توانند با یکبار اضافه کردن لینک ثابت RSS صفحه نظرات وبلاگ مذکور کلیه ی نظراتی که برای یادداشت های جدید این یادداشت ارسال شوند (البته بجز نظرات خصوصی) برای وی به نمایش در خواهند آمد.

     یکی دیگر از تغییراتی که در هفته های پایانی ماه مرداد صورت گرفت رفع مشکل ارشیو موضوعی یادداشت های ارشیو شده بود. پس از تغییرات جدید از این به بعد کلیه ی یادداشت هایی که به فهرست موضوعی وبلاگ اضافه شوند حتی پس از آرشیو شدن نیز در لیست فهرست موضوعی به نمایش در خواهند آمد.

     ضمننا با تغییراتی که در بخش نظرات وبلاگ ها ایجاد شد مشکل عدم نمایش پیام های خصوصی در یادداشت های آرشیو شده نیز رفع شد.

     یکی از مواردی که بعضا مشاهده کنندگان وبلاگها با آن مشکل داشتند عدم دسترسی به لینک مستقیم یادداشت بودند. با توجه به این که این امکان با کلیک بر روی آیکون کناری یادداشت وبلاگ ها در دسترس بود لذا اکثر بازدیدکنندگان متوجه آن نبودند و سوالات متعددی برای آنها در این زمینه ایجاد میشد لذا به درخواست تعدادی از کاربران این لینک با اضافه شدن نماد (+) به جای آیکون سابق و با کلیک بر روی این نماد در دسترس عزیزان قرار گرفت و همچنین علاوه بر این لینک مستقیم هر یادداشت از طریق کلیک بر روی عنوان هر یادداشت نیز در دسترس بینندگان قرار گرفت.

     همچنین مشکلی که چند هفته در بعضی از شهرستانها بخصوص شهر قم کاربران و مراجعه کنندگان سایت با آن مواجه بودند مشکل فیلتر شدن صفحه ی پارسی یار و بخش پروفایل وبلاگ ها بود. این مشکل که به دلایل نا مشخصی رخ داده بود پس از تماس با بخش دیتای مخابرات تهران و برخی شهرستانها و تعدادی از آی اس پی ها وپی گیری های مداوم مدیریت سایت در هفته ی قبل مرتفع شد و در حال حاضر این بخش نیز به روال سابق مشغول فعالیت می باشد.  

پارسی بلاگ تمام تلاش خود را برای راحتی هرچه بیشتر کاربران خود انجام خواهد داد.

منتظر نظرات مفید و سازنده ی شما هستیم

بخش پشتیبانی فنی سایت پارسی بلاگ


اسلایدر