سفارش تبلیغ
صبا
صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
اخبار پارسی بلاگ

پس از اضافه شدن امکاناتی مانند: اتوماتیک کردن موسیقی وبلاگ، درج تصویر صاحب وبلاگ در وبلاگ ، امکان اضافه کردن توضیحات مورد نظر وبلاگ نویس به صفحه اصلی وبلاگ (درباره خودم)، و تغیرات در بخش مدیریت محتوایی وبلاگ ها امکانات زیر نیز به مناسبت اعیاد شعبانیه به سیستم اضافه شد.

1- ایجاد تغییرات فنی در ساختار وبلاگ ها که باعث افزایش سرعت لود وبلاگ ها میگردد.
2- امکان اتصال دامنه اینترنتی به وبلاگ برای کاربران. با این امکان شما میتوانند با تعریف کردن یک دومین در وبلاگ خود از طریق آن دومین به وبلاگتان دسترسی پیدا کنند و اصطلاحا دات کام شوند.(صفحه ی اتصال وبلاگ به دامنه اینترنتی)
3- امکان ایجاد لینک ادامه مطلب به ساده ترین روش ، با استفاده از تگ مخصوص در متن نوشته. امکان درج ادامه مطلب در سیستم پارسی بلاگ به گونه ای در نظر گرفته شده است که کاربران تنها با درج یک تگ ساده و کوتاه در متن یادداشتشان می توانند مطالب خود را به ادامه مطلب بفرستند و در وبلاگشان از طریق لینک ادامه مطلب در دسترس بازدیدکنندگان قرار بگیرد. این امکان تنها با یک کلیک در جعبه متن امکان پذیر می باشد.
4- امکان ایجاد پیوندهای روزانه به صورت اتوماتیک به همراه آدرس مستقل جهت استفاده در وبلاگ ها و سایت های دیگر (لینک باکس) این امکان در بخش میهمانان و دوستان، صفحه ی لینک های روزانه قرار دارد
5- اتوماتیک شدن نمایش ِ وضعیت من در یاهو با استفاده از تگ مخصوص در وبلاگ ها. تا قبل از این برای فعال کردن بخش وضعیت من در یاهو باید این کار را از طریق بخش مدیریت قالب انجام می دادید اما از این به بعد با تعریف یک ای دی در بخش مشخصات کاربری به صورت اتوماتیک وضعیت شما در یاهو به اطلاع بازدیدکنندگان وبلاگتان خواهد رسید.
بدیهیست چنانچه قبلا قالب خود را ویرایش کرده اید باید حتما تگ مربوط به آی دی خود را در قالب قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه مدیریت قالب مراجعه کنید.
6- اضافه شدن تگ های مخصوص جهت حذف کردن محدوده بخش های تکمیل نشده وبلاگ ماننده موضوعات یادداشت و ... به منظور افزایش سرعت لود صفحه. با استفاده از این تگ ها شما می توانید کادر های اضافی وبلاگ را که تکمیل نگردیده اند مانند موضوعات وبلاگ، درباره خودم، لوگوی وبلاگ، موسیقی وبلاگ، آرشیو یادداشت ها، وضعیت من در یاهو، لوگوی دوستان، لینک دوستان و لینک پیوندهای روزانه و ... را تا زمانی که تکمیل گردند حذف کنید.
7- ایجاد آرشیو با امکان دسترسی از طریق لینک مستقیم
ضمنا امکانات جدید دیگری نیز به زودی به سیستم اضافه خواهد شد که در نوع خود جدید و بی نظیر خواهد بود ..
پارسی بلاگ، پیشرفته ترین سیستم مدیریت وبلاگ
 

اسلایدر